Hodowla Owczarków niemieckich Satysfakcja

Opis hodowli Satysfakcja FCI

Jesteśmy hodowlą owczarków niemieckich krótkowłosych i długowłosych FCI od ponad 40 lat.

Owczarki Niemieckie są nas najpiękniejszą i najwspanialszą rasą, z którą nie może się równać żadna inna. Owczarek Niemiecki to najwierniejszy przyjaciel i partner, na którym zawsze można polegać. To także urodziwe zwierzę, które można podziwiać godzinami. Staramy się zatem, aby nasze psy były równie dzielne w codziennej pracy jak i urodziwe, jednym słowem – były doskonałe.
Naszą pierwszą miłością były oczywiście owczarki. Naszą przygodę kynologiczną zaczęliśmy już czterdzieści lat temu, w czasach kiedy na naszych wystawach panowały jeszcze psy rodem z dawnej NRD – ciężkie i masywne, tak odmienne od psów, jakie widzimy na wystawowych ringach teraz. Nas jednak urzekły piękne, szlachetne czworonogi z Niemiec Zachodnich, tym bardziej, że wszystkie tamtejsze psy były jednocześnie zwięrzętami użytkowymi o wspaniałym charakterze. Nic więc dziwnego, że marzyliśmy, aby posiadać takie właśnie owczarki.
Pierwsze owczarki niemieckie trafiły w nasze ręce w latach siedemdziesiątych i pochodziły z wiodącej wówczas hodowli „z Antuszy”. Mały LESTER z Antuszy niestety odszedł zaledwie po kilku miesiącach jako jedna z ofiar szerzącej się wówczas parwowirozy, na którą w owych czasach nie znano jeszcze skutecznego lekarstwa. Jego następczynią była urodziwa RUTA.

Dane kontaktowe hodowli Satysfakcja FCI

Nazwa hodowliHodowcaAdres hodowliTelefonEmailStrona internetowaMedia społecznościowe
Satysfakcja FCIIwona StrzeleckaDobra 84, 05-504 Runów, mazowieckie(48) 605 660 855[email protected]https://satysfakcja.com.plFacebook
Instagram
TikTok

Galeria zdjęć hodowli Satysfakcja FCI

Satysfakcja FCI
Satysfakcja FCI
Satysfakcja FCI
Satysfakcja FCI
Satysfakcja FCI
Satysfakcja FCI
Satysfakcja FCI

Zdjęcia oraz teksty znajdujące się na stronie objęte są prawami autorskimi. Kopiowanie i zamieszczanie tylko za zgodą autora.